Vítejte na webu nového developerského projektu Nová Polom, který obsahuje 36 řadových rodinných domů v obci Velká Polom, nedaleko Ostravy a Opavy a dovolte nám, abychom vám představili tento velmi výjimečný projekt. 

Řadové rodinné domy Nová Polom je novým developerským projektem v obci Velká Polom, který bude obsahovat 36 moderních řadových rodinných domů. Termín zahájení výstavby první etapy, která bude obsahovat 16 domů - léto 2019, předpokládaný termín kolaudace - konec roku 2020. Domy nabízí dispozice 4 + kk o obytné ploše 140 m2. Dle výběru klienta může být dům doplněn garáží nebo dvougaráží (u krajních domů). Domy jsou koncipovány jako dvoupodlažní se sedlovou střechou s mírným sklonem, což zajišťuje plnohodnotné horní patro bez šikmin. Dostatek světla je do domů veden mimo jiné otevřeným schodištěm, tzv atriem, které pomocí střešního okna dodá dostatek světla i do přízemí domu. U krajních domů je možnost přístavby další obestavěné plochy o podlahové ploše 49 m2, která může sloužit jako bytová jednotka, kancelář nebo i jako vnitřní bazén apod. Přední část pozemku před domem bude sloužit jako uzavřený „dvorek“ a tím je užitný prostor zahrady povýšen o další úroveň.

Všechny domy budou v energetické třídě „B“, budou vybaveny podlahovým vytápěním a součástí standardu bude i komínové těleso pro případé krbové kamna, případně krbovou vložku.

Spoluprací místní architektonické kanceláře ADAM ARCHITECTS, zkušeného developera a prodejce developerských projektů TRIMEX REALITY, a.s., se podařilo docílit moderního pojetí bydlení s důrazem na dostatek prostoru, soukromí, praktičnost, technologickou vyspělost a bezpečnost ve velmi žádané lokalitě s veškerou potřebnou infrastrukturou a občanskou vybaveností. Domy mají promyšlené dispozice zaměřené na vysoký komfort bydlení, včetně prostorných teras a zahrad, dostatku parkovacích ploch a značným soukromím, vytvořeným mimo jiné uzavřeným „dvorkem“ před domem. Předností projektu je jeho malá energetická náročnost, která zaručuje velmi nízké provozní náklady bydlení.