Vítejte na webu nového developerského projektu Nová Polom, který obsahuje 36 řadových rodinných domů a 67 pozemků s kompletní infrastrukturou v obci Velká Polom, nedaleko Ostravy a Opavy a dovolte nám, abychom vám představili tento velmi výjimečný projekt. 

Projekt Nová Polom je novým developerským projektem v obci Velká Polom, který obsahuje 36 moderních řadových rodinných domů a 67 stavebních pozemků s kompletní infrastrukturou. První etapa (16 domů) je již dokončená, zkolaudovaná a všechny domy jsou rezervovány, druhá etapa (20 domů) již byla zahájena. Předpokládáný termín dokončení prvních domů v druhé etapě - jaro 2022.

Domy nabízí dispozice 4 + kk o obytné ploše 140 m2. Domy jsou v ceně vybaveny garáží nebo dvougaráží (u krajních domů). Domy jsou koncipovány jako dvoupodlažní se sedlovou střechou s mírným sklonem, což zajišťuje plnohodnotné horní patro bez šikmin. Dostatek světla je do domů veden mimo jiné otevřeným schodištěm, tzv atriem, které pomocí střešního okna dodá dostatek světla i do přízemí domu. U krajních domů je možnost přístavby další obestavěné plochy o podlahové ploše 49 m2, která může sloužit jako bytová jednotka, kancelář nebo i jako vnitřní bazén apod. Přední část pozemku před domem bude sloužit jako uzavřený „dvorek“ a tím je užitný prostor zahrady povýšen o další úroveň. 

Všechny domy budou v energetické třídě „B“, budou vybaveny podlahovým vytápěním a součástí standardu bude i komínové těleso pro krbové kamna, případně krbovou vložku.

Termín kolaudace inženýrských sítí v lokalitě 67 pozemků - léto 2021.

Pozemky budou vybaveny přípojkami vodovodu, dešťové i splaškové kanalizace, elektropřípojkami a veřejným osvětlením. Přístupové komunikace budou asfaltové.

Spoluprací místní architektonické kanceláře ADAM ARCHITECTS, zkušeného developera a prodejce developerských projektů TRIMEX REALITY, a.s., se podařilo docílit moderního pojetí bydlení s důrazem na dostatek prostoru, soukromí, praktičnost, technologickou vyspělost a bezpečnost ve velmi žádané lokalitě s veškerou potřebnou infrastrukturou a občanskou vybaveností. Domy mají promyšlené dispozice zaměřené na vysoký komfort bydlení, včetně prostorných teras a zahrad, dostatku parkovacích ploch a značným soukromím, vytvořeným mimo jiné uzavřeným „dvorkem“ před domem. Předností projektu je jeho malá energetická náročnost, která zaručuje velmi nízké provozní náklady bydlení.